Nevjerojatna drama protiv Austrije završila bez pobjednika! (28:28)

Hrvatska nije uspjela ostvariti pobjedu u svojoj drugoj utakmici na Europskom prvenstvu rukometaša u Njemačkoj. Susret s Austrijom u Mannheimu završio je rezultatom 28:28, uz pad i razočaranje nakon što je na ulasku u posljednje četiri minute na semaforu stajalo 28:25 u korist Hrvatske.

Austrijanci su se vratili s tri uzastopna gola, osiguravši sebi bod. Osim nedostatka pobjede, Hrvatsku brine i ozljeda Ivana Martinovića, junaka visoke startne pobjede nad Španjolskom. Ozljeda se dogodila 12 minuta prije kraja nakon oštrog prekršaja, što je rezultiralo neugodnim padom na desno rame. Martinović nije mogao nastaviti utakmicu, odveden je u svlačionicu, a prve informacije sugeriraju da je vjerojatno završio nastup na ovom Europskom prvenstvu.